+48 730 036 279

Co możemy
Zaoferować?

Jako wykonawca i dostawca tężni solankowych oferujemy wsparcie w całym procesie realizacji Państwa zamówienia.

Jakie atuty uzyskują Państwo dzięki współpracy z nami?

  • terminowa realizacja
  • tężnia solankowa dopasowana do potrzeb lokalizacji, zarówno rozmiarowo jak i wizualnie
  • zastosowanie autorskich rozwiązań, przetestowanych i trwałych – dzięki czemu nasze tężnie są bezawaryjne i służą wiele lat
  • zastosowanie naturalnej tarniny ze sprawdzonych i pewnych źródeł – nasz łańcuch dostawców to wieloletnia współpraca z firmami, które zajmują się tym od wielu lat
  • atrakcyjne ceny, dopasowane do Państwa potrzeb

 

Dostawa naturalnej tarniny

Wnętrze drewnianej konstrukcji tężni solankowej wypełnione jest wiązkami gałązek tarniny, na które z góry spływa solanka, rozbijając się o poszczególne gałązki. Pod tężnią zwykle znajduje się basen do odbioru solanki.

Dostarczamy wiązki tarniny o różnych rozmiarach (długości i objętości) dostosowane do wytycznych zamówienia. Możliwa jest współpraca na szerszą skalę, umożliwiającą dostarczenie większych ilości po wcześniejszych ustaleniach z klientem.

Dzięki odpowiedniemu łańcuchowi dystrybucji jesteśmy w stanie dostarczyć do Państwa tarninę ze sprawdzonych, legalnych źródeł. Zapraszamy do współpracy.

Indywidualne zamówienia

Realizujemy nie tylko niewielkie tężnie solankowe. Na specjalne zamówienia jesteśmy gotowi podjąć się budowy dowolnych obiektów. Wyspecjalizowana załoga oraz wieloletnie doświadczenie podparte portfolio gwarantują pewną jakość.

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami

+48 730 036 279
[javascript protected email address]